1 Mpx bezdrátová IP kamera Zoneway NC629

 • 1 Mpx bezdrátová IP kamera Zoneway NC629
 • Výrobca: Zoneway
 • Kód produktu: A154
 • Dostupnosť: Skladom
 • 79,56 €
 • 65,51 €

 • Bez DPH: 54,14 €

Náhrada Zoneway NC623.

Rozlíšenie 1Mpx, bezdrôtová WiFi, vnútorné, s IR ľad kamera Zoneway ZW-NC629. Detekcia pohybu, 1.0 megapixel 720p, infrapřisvícení na 6-8 metrov, P2P prístup aj z mobilu bez verejnej IP adresy. Podpora všetkých bežných protokolov vrátane ONVIF. Vzhľadom k obstarávacej cene sa jedná o skutočný VYNIKAJÚCE pomer cena / výkon.

IP Kamera je určená do vnútorných priestorov. Video možné zaznamenávať na SD kartu, záznamy možno sledovať z počítača aj z mobilných telefónov.

Plastová konštrukcia možno oddeliť a dostať sa tak k hlave šošovky. S hlavou možno pohybovad vodorovne i horizontálne a nastavovať tak pohľad do všetkých uhlov.

Kamery značky ZONEWAY podporujú tri video Steamy, každý s audio tokom. Dátový videotok je možné užívateľsky definovať v rozmedzí od 256 do 4096 kbps pri linkové snímací frekvencii 50 alebo 60Hz a počtu snímok od 1 do 25fps. Všetko voliteľne podľa požiadaviek a možností zákazníka v mieste inštalácie.

Kamera má predinštalovaný DDNS server pre zaručenie stáleho spojenia s kamerou aj pri zmene verejnej IP adresy, tento DDNS server je od výroby z továrne ZONEWAY a je podporovaný úplne ZADARMO. Kamera podporuje WIFI šifrovanie WEP a WPA / WPA2PSK, nemusíte mať teda obavu zo znežití kamery neoprávneným užívateľom.

V kamere je možné nastaviť privátne zónu, je možné teda skryť časti obrazu, ktoré zasahujú napríklad k susedom. Obraz z kamery tak nenarušuje súkromie susedov a spĺňa tak všetky zákonné povinnosti.

Detekcia pohybu je inteligentným integrovaným softvérom možná v štyroch extra zvolených zónach, pri každej si samostatne nastavíte (veľkosť, umiestnenie, tvar) v používateľskom rozhraní IP kamery s nastaviteľnou citlivosťou detekcie v úrovniach od 1 do 100.

Pri detekcii pohybu kamera ponúka tieto možnosti ohlásenie narušenia stráženej (zvolenej zóny):

 1. Je možné nahrávať buď obrázky, alebo video (alebo oboje) na FTP zadané v IP kamere. Rovnako ako doba kedy má byť stráženia a kedy odkódovaniu a nemajú byť teda nahrávané a odosielané obrázky. IP kamera obsahuje sofistikovaný plánovač, s ktorým bude naplánovanie zabezpečenie Vášho majetku hračkou.
 2. Samozrejmosťou je možnosť zaslania upozornenie na e-mail (spolu naraz až tri e-mailové adresy) a neskôr a neskôr SMS majiteľovi e-mailovej schránky (SMS zabezpečuje poskytovateľ e-mailu).
 3. Možno nahrávať na SD kartu - záznamy možno prehrávať priamo v prehliadači poprípade sťahovať do počítača.
S funkciou IR cut - filter - tieto kamery sú vybavené IR-cut filtrom rovnako ako štandardné farebné kamery. Tým je zaistená verná reprodukcia farieb pri snímaní počas dňa. Pri zotmení dôjde k automatickému mechanickému odsunutie (prepnutie) IR-cut filtra mimo obrazový senzor a súčasne sa kamera prepne do čiernobieleho režimu. Tým sa dosiahne maximálnej citlivosti kamery v noci, navyše je kamera osadená 15 IR LED diódami. "True day / night" kamery poskytujú perfektný farebný obraz počas dňa a vysokú citlivosť v noci na vzdialenosť cca 10 metrov.

Kamera podporuje funkciu P2P, to znamená, že na pripojenie ku kamere nie je nutná verejná IP adresa. Pripojenie prebieha pomocou sériového čísla, ktoré sa zadá do mobilnej alebo počítačové aplikácie, ihneď potom je k dispozícii obraz kamery. Nie je nutné akékoľvek nastavovanie routera. Pripojíte sa veľmi rýchlo a jednoducho odkiaľkoľvek zo sveta. Z mobile je možné aj prezerať záznamy na SD karte!

Zoneway ZW-NC629 sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu vďaka vstavanej kvalitnej optike a obrazovému čipu s vysokou citlivosťou. Táto IP kamera má vstavanú detekciu pohybu, infrapřisvícení pre nočné videnie, funkciu fotoaparátu. Samozrejmosťou je možnosť vzdialeného dohľadu z počítača v rámci vnútornej siete alebo cez internet a to aj z mobilného telefónu.

Využitie tejto IP kamery je veľmi široké a môžete ju využiť ako bezpečnostnú kameru, ktorá Vám odošle e-mail aj s fotografiou po zachytení pohybu (pri nastavení odosielaní mailov ako SMS u Vášho GSM operátora, ktoré je zadarmo, môžete po zachytení pohybu obdržať aj SMS správu ). Samozrejme môžete IP kameru využiť pre vzdialený dohľad detí alebo zamestnancov cez internet. Môžete tiež sledovať napr. Stav zariadenia na diaľku a pod.

IP kamera Zoneway ZW-NC629 je smartphone kompatibilný (iPhone, Android a Blackberry), takže môžete pre vzdialený dohľad využiť nielen počítač, ale aj mobilný telefón. Prístup k P kamere môže mať až viac užívateľov naraz s rôzne nastavenými právami a osobným heslom.

Reálny obrázok z IP kamery Zoneway ZW-NC629 (rada 6xx)

Rozsah dodávky bezdrátové IP kamery:

 • bezdrátová WIFI IP kamera Zoneway ZW-NC629
 • Instalační manuál pouze v EN - český překlad v sekci Nejčastější dotazy
 • Montážní držák
 • Hmoždinky a šrouby
 • Zdroj 12V

Doporučujeme k odborné montáži.

Požadavky na PC pro instalaci IP kamery:
- Procesor: 2.0GHz nebo vyšší
- Operační paměť: min. 256MB
- Grafická karta: min. 64MB paměti
- Podporované operační systémy: Microsoft Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8


Ukázka českého webového prostředí IP kamer ZONEWAY při prohlížení přes webový prohlížeč:


PŘIPOJENÍ K MOBILNÍMU ZAŘÍZENÍ:IP kamery Zoneway
Obrazový senzor 1MPx CMOS
Objektív f=3,6mm - úhel záběru cca 70°
Rozlíšenie 1280x720 25fps
Režimy den/noc automaticky pomocí IRCUT
IR LED dosvit 8m
Videokomprese H264
POE Nie
Wifi Áno
Ethernet Áno - RJ45
PTZ Nie
P2P Áno
Audio Áno - vstavané repro a mikrofón
Alarmové svorky Nie
Detekcia pohybu Áno
Záznam na SD Áno
Mobilné sledovanie Áno (iOS, Android)
Protokoly HTTP, DHCP, SMTP, FTP, DDNS, UPNP, Onvif, RTSP, cgi
Napájanie 5V/2A
Operačný systém Mac OS, Linux, Windows XP a novší
Český firmware Áno
Dodávaný software dodávaný monitorovací softvér pre kamery značky Zoneway pre Windows. dodávaný softvér pre prístup ku kamere cez P2P (Windows, Android, iOS) vyhľadávacie a P2P sledovací softvér pre Mac OS X (www.zoneway.cz)
Kompatibilita s NVR značky: Zoneway, IPS, Dahua, Amovision, Synology, QNAP, Hikvision a ďalšie
Ostatné zadarmo DDNS server od výrobcu podpora privátne zóny - skryť časť obrazu z dôvodu zachovania súkromia susedov plastová konštrukcia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Overovacie kód