2 Mpx varifokální IP kamera MHK N701LP-200W, STARVIS

 • 2 Mpx varifokální IP kamera MHK N701LP-200W, STARVIS
 • Kód produktu: A216-starvis
 • Dostupnosť: Skladom
 • 167,22 €

 • Bez DPH: 138,20 €

Dostupné možnosti


IP kamery používajúce čipy technológie STARVIS vynikajú oveľa kvalitnejším nočným obrazom.


Vonkajšie, veľmi odolná - kovová IP kamera MHK N701LP zaujme predovšetkým výbornou kvalitou 2MPx obrazu, varifokálny šošovkou, vstavaným POE a predovšetkým veľmi nízku cenu. Kamera je ideálnou voľbou do IP kamerových setov, kde sa uprednostňuje kvalita obrazu, silný prisvietenie a nízka cena pred množstvom funkcií.


Čip SONY EXMOR IMX 291 zaručuje veľmi kvalitný obraz s nadštandardné ostrosťou. Výhodou u použitého čipu SONY IMX322 je tiež nadštandardné svetelná citlivosť v IR spektre prísvitu pri nočnom režime.

STARVIS je nový typ SONY senzora, ktorý vďaka citlivosti 2000 mV na 1 μm2 dosahuje vysokej kvality obrazu aj pri nízkom osvetlení. Obraz obsahuje oveľa menšie množstvo digitálneho šumu, než je tomu u bežných senzorov. Rozdiel môžete vidieť na ukážkach nižšie:

Pre svoju nízku cenu a vysokú obrazovú kvalitu je kamera ideálna do IP kamerových setov. Na rozdiel od iných kamier, táto kamera nekladie dôraz na prepracovanosť jednotlivých funkcií, jednoznačný prím tu hrá vysoká kvalita obrazu, nízka cena a dlhodobá životonost v exteriéroch. So sieťovými rekordéry kamera komunikuje pomocou Onfiv protokolu, možno ju tak prepojiť s takmer každým rekordérom.


Kvalita obrazu je dostatočná pre čteční registračných značiek vozidiel (ŠPZ). Pomocou špeciálneho softvéru je možné zaznamenávať prechádzajúce automobily a na základe konkrétnej ŠPZ vyvolať nejakú akciu, napríklad odfotiť, nahrávať, poslať mail a mnoho ďalšieho. Ak potrebujete čítať značky a zaznamenávať, kto a kedy prešiel, kontaktujte nás.


Kamera disponuje varifokálny šošovkou, vďaka ktorej je možné nastaviť presný uhol záberu / priblíženie. Maximálna šírka záberu dosahuje cca 90 °, minimálne je 30 °. Ak by kamera nemala varifokální šošovku a zákazník by nebol spokojný s uhlom záberu, muselo by dôjsť k zložitej výmene šošoviek. Pri tejto IP kamery podobné problémy neexistujú.


Filtrom IR-cut je zaistená verná reprodukcia farieb pri snímaní počas dňa. Pri zotmení dôjde k automatickému mechanickému odsunutie (prepnutie) IR-cut filtra mimo obrazový senzor a súčasne sa kamera prepne do čiernobieleho režimu. Tým sa dosiahne maximálnej citlivosti kamery v noci, navyše je kamera osadená 42 IR LED super diódami. "True day / night" kamery poskytujú perfektný farebný obraz počas dňa a vysokú citlivosť v noci.


Kamera má PoE vstavané priamo v kamere, možno ju teda napájať po sieťovom kábli bez použitia napájacieho adaptéra. Táto funkcia umožňuje napájanie kamery po kábli ethernetu (PoE 802.3af). Táto funkcia vyžaduje UTP kabel cat 5e a vyššej. Kameru je samozrejme mimo PoE možné napájať štandardným externým zdrojom 12 V (1 A). Pri riešení zabezpečenia nemusíte myslieť na prívod napájania ku kamere, postačí Vám UTP kabel cat 5e. Odpadá aj POE splitter ako u ostatných IP POE kamier - setov. Modul pre umožnenie napájanie cez POE je zabudovaný vo vodotesnom tele a výrobcom v tele IP kamery.


Ku kamere sa možno pripojiť bez verejnej IP adresy pomocou služby P2P. Mobilná aplikácia XMEYE podporuje Android a iOS. Pre počítače slúži webová stránka www.xmeye.net či dodávaný CMS softvér.


Nastavenie kamery je podľa dodávaného návodu veľmi jednoduché. Naviac je súčasťou dodávky CD s inštalačným programom, ktorý inštaláciu kamery ešte zjednodušuje. Cez bežný webový prehliadač po prihlásení do užívateľského rozhrania môžete tiež sledovať obraz z kamery na monitore počítača.


Prístup ku kamere môže mať viac užívateľov naraz s rôzne nastavenými právami a osobným heslom.


Dodávaný CMS sledovacie softawre je v češtine a dokáže pripojiť kamery cez IP adresu i cez P2P - bez verejnej IP adresy. Softvér podporuje rozsiahle možnosti záznamu do počítača. Softvér sa dokáže spustiť automaticky po spustení, automaticky sa prihlásiť a připjit kamery. Vynikajúci pre dohľad na viacerých miestach.

Obsah balení:

 • IP Kamera MHK N701LP

 • CD NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ - CD je pouze v elektronické podobě na adrese ZDE

 • sada šroubků a hmožděnek

 • Adaptér 12V není součástí balení - je nutné použít jiný standardní adaptér 12V nebo POE.

  IP kamery Zoneway
  Obrazový senzor "STARVIS", 2,1Mpix, CMOS snímač Sony IMX291, Exmor 1 / 2,8 ", citlivosť 0.0001Lux
  Objektív varifokálny 2,8-12mm = cca 95 ° - 30 °
  Rozlíšenie 1920x1080 25fps
  Režimy den/noc automaticky pomocou IRCUT
  IR LED dosvit 50m
  Videokomprese H264
  POE áno - integrované 802.3af
  Wifi Nie
  Ethernet Áno - RJ45
  PTZ Nie
  P2P áno - mobilné aplikácie Xmeye, webový prístup xmeye.net
  Audio Nie
  Alarmové svorky Nie
  Detekcia pohybu Nie
  Záznam na SD Nie
  Mobilné sledovanie Pomocou IPcamViewer
  Protokoly TCP, IP, UDP, HTTP, DHCP, NTP
  Napájanie 12V/1A
  Operačný systém Windows XP a novší
  Český firmware Nie
  Dodávaný software Áno - dodávaný monitorovací softvér pre Windows
  Kompatibilita s NVR značky: Zoneway, IPS, Dahua, Amovision, Synology, QNAP, Hikvision a ďalšie
  Ostatné kovové telo, ONVIF 2.4

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 
  Overovacie kód